WhatsApp herkesin muzdarip olduğu konuya el attı!

Whatsapp üzerinden mesajlaşan insanlar

Hani arkadaşınıza bir fotoğraf atarsınız da sonradan bi bakmışsınız ki Tevfik abiye gitmiş fotoğraf. Ha işte o konuya bir çözüm sundu Mark bey.

Yenilik şu efenim : artık yukarıda anlattığımız bir örnekteki gibi sorunda 5dk geçmedi ise mesajı silme imkanınız doğuyor. Eee tabi gönderdikten sonra bi bakın isme sonuçta 5dk kısa bir süre dikkat etmek lazım.

 

-Eee yeter nasıl yapılacağını anlat admin!!!

Tamam tamam sinirlenmeyin hemen anlatayım. Şimdi bu konu android ve diğerleri olarak ikiye bölünmüş şekilde.
Android kullananlar yanlışlıkla gönderilen mesajın üstüne tıklayarak müneden Geri al seçeneğine tıklayarak mesajlarını geri alabilirler.

 

Diğerleri ise yine aynı mantık mesaja basılı tutarak çıkan mesajı geri al tuşu ile geri alabilirler.

Tabi bunlar şuan beta sürümde var. Ama hali hazıra beta sürümü aşağıdaki linkten indirerek sizlerde bu özelliğe kavuşabilirsiniz -bu cümle androidciler için geçerli- ama ios ve ya windows phone işletim sistemli bir telefonunuz var ise whatsapp için beta programına kaydolmanız gerekebilir…

 

WhatsApp bir de şunları ekledi:

İletilerin başarıyla geri alınması için siz ve alıcının Android, iPhone veya Windows Phone için en son WhatsApp sürümünü kullanıyor olması gerekir. Siz veya alıcınız Android, iPhone veya Windows Phone için WhatsApp’ın en yeni sürümünü kullanmıyorsa, bu özellik desteklenmeyecektir.

Yani bir süre daha mesajları geri almaktan yoksun kalacağız ama olsun yakında güncellerler 🙂

Tıkla Bağlantıya git! [ApkMirror]